Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

egfer9 серпня поточного року в мисливських угіддях розпочався сезон полювання на пернату дичину. А у Державної екологічної інспекції України, спільно з громадськими інспекторами розпочався свій «сезон полювання» – на браконьєрів та правопорушників.

Наприклад тільки за два дні рейдових перевірок  у Житомирській області виявлено 17 суттєвих порушень правил полювання, за які винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів. За дрібні порушення надавалися зауваження та попередження про недопущення таких вчинків у майбутньому.

DSC 1377

Нагадуємо мисливцям, що дозволено полювання на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), перепілку,  гусок: сіру, білолобу велику, гуменника.

Державна екологічна інспекція України звертає увагу, що згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,  документами на право полювання є:

– посвідчення мисливця;

– щорічна контрольна картка обліку добутої  дичини  і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

– дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка);

– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською  зброєю у разі її використання;

– паспорт  на  собак  мисливських  порід, інших ловчих звірів і птахів  у  разі  їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов'язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або  перенесення  продукції полювання і пред'являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

DSC 1386

Державна екологічна інспекція України наголошує, що рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством будуть проводитись систематично, тому просимо громадян не допускати порушень в зазначеній сфері та берегти природу. Особливо наголошуємо на важливості дотримання правил пожежної безпеки при здійсненні полювання.

 

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group