Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

1487933419 ukrayinu chistoyu29 квітня 2017 року відбудеться чергова масштабна  екологічна акція - «Зробимо Україну чистою разом!». Це – щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Метою цього проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

     Організатором акції «Зробимо Україну чистою разом» виступає громадська організація«Letsdoit, Ukraine» – учасник міжнародного руху«LetsDoIt! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей у 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання своєї країні.

      Державна екологічна інспекція України підтримує ініціативу громадської організації щодо проведення в Україні масштабного всеукраїнського заходу«Зробимо Україну чистою разом!», та закликає громадян приєднуватись до акції. Дізнатись подробиці можна на сайті: https://letsdoitukraine.org/.  Також, цього року  громадська організація«Letsdoit, Ukraine» пропонує завантажити на свій смартфон  мобільний додаток «Letsdoit, Ukraine»(на сайті http://LDU.com.ua ), користування яким доступне цілий рік. Він дає можливість  організовувати прибирання біля свого дому, брати участь у конкурсах та челенжах, дізнаватись цікаві еконовинии та інше. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Інформаційний партнер

ЕП 300х60 1

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group