Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

1487933419 ukrayinu chistoyu29 квітня 2017 року відбудеться чергова масштабна  екологічна акція - «Зробимо Україну чистою разом!». Це – щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Метою цього проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

     Організатором акції «Зробимо Україну чистою разом» виступає громадська організація«Letsdoit, Ukraine» – учасник міжнародного руху«LetsDoIt! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей у 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання своєї країні.

      Державна екологічна інспекція України підтримує ініціативу громадської організації щодо проведення в Україні масштабного всеукраїнського заходу«Зробимо Україну чистою разом!», та закликає громадян приєднуватись до акції. Дізнатись подробиці можна на сайті: https://letsdoitukraine.org/.  Також, цього року  громадська організація«Letsdoit, Ukraine» пропонує завантажити на свій смартфон  мобільний додаток «Letsdoit, Ukraine»(на сайті http://LDU.com.ua ), користування яким доступне цілий рік. Він дає можливість  організовувати прибирання біля свого дому, брати участь у конкурсах та челенжах, дізнаватись цікаві еконовинии та інше. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group