Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

32127Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що столиця є найбільш динамічним регіоном в країні і має бути взірцем реалізації успішної екологічної політики.

Про це він повідомив сьогодні, коментуючи результати зустрічі  із мером міста Київ  Віталієм Кличком.

Домовилися створити спільну робочу групу, яка працюватиме над вирішенням екологічним проблем столиці. В першу чергу, мова йде про роботу державних підприємств «Радикал» та «Радон», сміттєспалювального заводу «Енергія» та Дарницької ТЕЦ, оператором якої є ТОВ «Євро-реконструкція».

Він також повідомив, що було прийнято рішення спільно створити перелік об’єктів забудови, до яких екологічна громадськість країни висловлює застереження.

«Я ціную прихильність мера Віталія Кличка європейським екологічним стандартам. Глибоко переконаний, що Київ має стати не лише лідером економічного зростання, а в першу чергу і чистим безпечним містом. Сьогодні міська влада демонструє готовність отримати таке лідерство. А Мінприроди готове надати усі фахові консультації», - сказав Остап Семерак.  

Також міністр висловив впевненість, що децентралізація фінансів може забезпечити гарний результат вже в короткостроковий перспективі по найбільш резонансним екологічним об’єктам.

За матеріалами Міністерства екології та природних ресурсів України

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group