Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

28822664 2085934231422731 608116803 oРішенням від 6 березня Окружний адміністративний суд м. Києва анулював дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у  заводу з виготовлення фанери «Фанплит». Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак за результатами судового засідання. 

«Це відповідь суду на позов Мінприроди щодо неправомірних дій цього підприємства. На жаль, численні перевірки і приписи Держекоінспекції не зупинили підприємців. Вони продовжували грубо порушувати норми екологічного законодавства», – пояснив Остап Семерак. 

Він зазначив, що до Мінприроди неодноразово звертилася кияни із проханням вплинути на ситуацію. На підставі цих звернень інспектори Державної екологічної інспекції провели низку перевірок даного підприємства та виносили приписи про усунення порушень, проте ПрАТ «Фанплит» їх проігнорувало. У результаті Мінприрорди ініціювало анулювання раніше виданого дозволу на викиди в атмосферне повітря та подало позов до Окружного адміністративного суду міста Києва до ПрАТ «Фанплит». 

«На жаль, в Україні вистачає подібних недобросовісних підприємств. Хочу, щоб український бізнес нарешті почав усвідомлювати, що ігнорування вимог екологічного законодавства у результаті може стати причиною зупинки виробництва з усіма відповідними наслідками», - пояснив Остап Семерак.

За матеріалами Міністерства екології та природних ресурсів України

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group