Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Makulatura13Під такою назвою Громадська організація «Друге життя», за підтримки ряду місцевих екологічних ініціатив та організацій, проводитиме 21 березня 2018 року в м. Києві відповідну акцію.

Державна екологічна інспекція України, в свою чергу, інформує про підтримку проведення екологічної акції з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування вторсировини «роздільний суботник».

З проханням підтримати ініціативу громадської організації та долучитись до участі у заході в рамках акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», Державна екологічна інспекція України звернулась також і до керівників державних екологічних інспекцій відповідних територій.

Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації в України, створення сприятливих умов для самореалізації української молоді, спрямована на спільне прагнення до кращого майбутнього та розвиток громадського екологічного руху.

Державна екологічна інспекція України та її територіальні органи закликають організації, установи, компанії та пересічних громадян долучитися до проведення екологічної акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», ініціювати збір вторсировини, зібрану макулатури віддати у спеціалізовані пункти прийому, а отримані кошти використати при проведенні акцій з благоустрою.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group