Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

imgonline com ua Compressed He0h3DUdkfXgМіністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час засідання Уряду наголосив на необхідності термінових змін до законодавства, які б дали можливість профільним службам та відомствам отримати ефективніші інструменти екологічного  нагляду та контролю.

За його словами, зараз влада на місцях здебільшого ігнорує та замовчує екологічні проблеми та робить недостатньо для боротьби із забруднювачами.

«Доки Мінприроди намагається через суди позбавити підприємство-забруднювача дозволу на скиди-викиди, вони продовжують працювати і робити свою брудну справу. Таких прикладів безліч», - прокоментував Остап Семерак.

Він зазначив, що за таких обставин доречним є внесення змін до екологічного законодавства, які б дозволили державі якісно здійснювати контроль роботи підприємств – потенційних забруднювачів та ефективніше захищати здоров’я і життя громадян.

«Звичайно, покращення бізнес-клімату є важливим пріоритетом Уряду. Але думаю, що ми вправі очікувати від бізнесу партнерства і відповідальності в захисті довкілля», – резюмував Остап Семерак.

За результатами обговорення Прем‘єр-міністр Володимир Гройсман дав доручення профільним міністерствам опрацювати можливість розширити повноваження Уряду щодо більшого контролю за дотриманням законодавства та санкцій за виявлені порушення на місцях.

За матеріалами Міністерства екології та природних ресурсів України

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group