Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Сьогодні, 18 травня 2018 року у приміщені актової зали Державної екологічної інспекції України під головуванням Ігоря Яковлєва - в. о. Голови Держекоінспекції, відбулась нарада з обговорення підсумків роботи І кварталу 2018 року. Участь у нараді взяли керівники  всіх територіальних органів Держекоінспекції.

Ігор Яковлєв привітав усіх присутніх та представив новопризначених керівників територіальних органів у Херсонській та Одеській областях.  Проінформував щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективнсті державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища».

Під час наради  начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансів  Петренко В.В. доповіла про організацію проведення процедур закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі».

Наступне питання, яке було розглянуто згідно з порядком денним — про підведення підсумків діяльності територіальних органів Державної екологічної інспекції України за І квартал 2018 року та завдання на І півріччя 2018 року. Доповідачем виступив в. о. Голови Держекоінспекції Ігор Яковлєв. Співдоповідачами були Віктор Канцурак – заступник Голови Держекоінспекції, керівники структурних підрозділів та територіальних органів Держекоінспекції.

Крім того, очільник Державної екологічної інспекції України не залишив без уваги питання, що стосувалися наповнення результатами перевірок форми звітності ДРС, мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, проведення навчань для громадських інспекторів з охорони довкілля та виконавської дисципліни.

За результатами наради будуть прийняті обов’язкові до виконання протокольні рішення щодо роботи територіальних органів Держекоінспекції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group