Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38


24 травня невідомі особи в Одесі підпалили автомобіль, який належить керівнику Державної екологічної  інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря Олександру Ставнійчуку.

Він не виключає, що підпал відбувся через професійну діяльність.  На місце події були викликані представники поліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Водночас керівник Державної екологічної інспекції України Ігор Яковлєв також не відкидає, що підпал автомобіля пов'язаний із професійною діяльністю Олександра Ставнійчука. Раніше очільник Державної екологічної  інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря неодноразово скаржився на постійний тиск шляхом залучення громадськості та зловживання  процесуальними правами у судових справах.

При цьому Ігор Яковлєв зазначає, що протягом останнього періоду Інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря демонструє найкращі показники за останні три роки щодо кількості  виявлених порушень екологічного законодавства та фінансових надходжень.

«Тільки за перші 5 місяців цього року грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням закону про охорону навколишнього природного середовища становлять  близько 4 млн грн, тоді як торік ця сума за 12 місяців становила близько лише 75,5 тис грн, а у 2016 році трохи менше одного мільйона.  Думаю, що це найкращий показник ефективності роботи Державної екологічної  інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря під керівництвом Олександра Ставнійчука», - резюмував Ігор Яковлєв.

Правомірність нарахованих штрафів  Державною  екологічною інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря підтверджено рішеннями судів (№757/7598/18-а, http://reyestr.court.gov.ua/  №757/7607/18-а, http://reyestr.court.gov.ua/, №757/9036/18-а, http://reyestr.court.gov.ua/ )

Ігор Яковлєв висловив занепокоєння ситуацією, коли юридичні та фізичні особи намагаються діяти всупереч законам, тиснучи таким чином на екологічних інспекторів, та нагадав, що Державна екологічна інспекція України стоїть на засадах дотримання усіма суб’єктами господарювання норм екологічного законодавства під час здійснення ними своєї господарської діяльності.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group