Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

        Державна екологічна інспекція України через чинний мораторій на перевірки бізнесу не може у повному обсязі виконувати свої повноваження. Зокрема,  щодо дотримання природоохоронного законодавства у лісовій галузі. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак на засіданні Уряду під час обговорення ситуації щодо контрабанди лісу.

        «Повністю підтримую запропоновані Прем’єр-міністром рішення по боротьбі з корупцією і контрабандою лісу на кордоні. Але хотів би сказати, що боротьба повинна вестись не тільки на кордоні, але й у самому лісі»,  - сказав Остап Семерак.

        При цьому він нагадав, що в Україні діє мораторій на здійснення перевірок і він поширюється на діяльність Державної екологічної інспекції.

    «Ми сьогодні не можемо перевіряти ситуацію в лісах через чинний мораторій. Водночас Міністерство екології та природних ресурсів внесло проект постанови Кабінету Міністрів до секретаріату, що відкриває право екологічної інспекції перевіряти дотримання природоохоронного законодавства щодо рубок. Я би просив підтримати цю постанову. Це б підсилило ті кроки, які пропонує Уряд  в боротьбі з неконтрольованою вирубкою лісу», - пояснив Остап Семерак.

        Він нагадав, що Кабінет Міністрів України минулого року було затверджено нові правила санітарних рубок, які, зокрема, передбачають інформування громадськості про те, де планується рубка.

    Нагадаємо, Прем’єр-міністр  України Володимир Гройсман на сьогоднішньому засіданні Уряду  доручив Держаудитслужбі, Держгеокадастру і Нацполіції перевірити всі лісгоспи на предмет незаконної вирубки і вивезення лісу-кругляка.

За матеріалами прес-служби Мінприроди

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group