Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

        Державна екологічна інспекція України через чинний мораторій на перевірки бізнесу не може у повному обсязі виконувати свої повноваження. Зокрема,  щодо дотримання природоохоронного законодавства у лісовій галузі. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак на засіданні Уряду під час обговорення ситуації щодо контрабанди лісу.

        «Повністю підтримую запропоновані Прем’єр-міністром рішення по боротьбі з корупцією і контрабандою лісу на кордоні. Але хотів би сказати, що боротьба повинна вестись не тільки на кордоні, але й у самому лісі»,  - сказав Остап Семерак.

        При цьому він нагадав, що в Україні діє мораторій на здійснення перевірок і він поширюється на діяльність Державної екологічної інспекції.

    «Ми сьогодні не можемо перевіряти ситуацію в лісах через чинний мораторій. Водночас Міністерство екології та природних ресурсів внесло проект постанови Кабінету Міністрів до секретаріату, що відкриває право екологічної інспекції перевіряти дотримання природоохоронного законодавства щодо рубок. Я би просив підтримати цю постанову. Це б підсилило ті кроки, які пропонує Уряд  в боротьбі з неконтрольованою вирубкою лісу», - пояснив Остап Семерак.

        Він нагадав, що Кабінет Міністрів України минулого року було затверджено нові правила санітарних рубок, які, зокрема, передбачають інформування громадськості про те, де планується рубка.

    Нагадаємо, Прем’єр-міністр  України Володимир Гройсман на сьогоднішньому засіданні Уряду  доручив Держаудитслужбі, Держгеокадастру і Нацполіції перевірити всі лісгоспи на предмет незаконної вирубки і вивезення лісу-кругляка.

За матеріалами прес-служби Мінприроди

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group