Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Господарський суд Черкаської області виніс рішення щодо задоволення позову Державної екологічної інспекції у Черкаській області в повному обсязі.

Так, як повідомлялось раніше, Державною екологічною інспекцією у Черкаській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Звенигородським виробничо-житловим ремонтно-експлуатаційним управлінням.

Встановлено, що від даного суб’єкта господарювання відбувся викид в атмосферу шкідливих речовин. Викид здійснювався без відповідного дозволу (наднормативні викиди), що є порушенням статей 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та статті 68 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Внаслідок незаконного викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря державі заподіяно шкоди на суму 635,233 тис. грн.

Розрахунок розміру заподіяної шкоди проведено відповідно Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Станом на 6 лютого 2018 року, сума у розмірі 635 тис. 233 гривні сплачена Звенигородським виробничо-житловим ремонтно-експлуатаційним управлінням у повному розмірі.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group