Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Херсон ІнгулецьДержавна екологічна інспекція України повідомляла своїм читачам  про проведення кризового моніторингу р. Інгулець.

Так, з метою запобігання виникненню аварійної ситуації на гідротехнічних спорудах Криворізького басейну, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 23-р було дозволено скидання із ставка накопичувача надлишків зворотних вод у р. Інгулець до 1 березня 2018 року згідно з регламентом скиду надлишків зворотних вод гірничорудних підприємств Кривбасу у 2017-2018 роках.

Скид здійснюється виключно у міжвегетаційний період, коли на р. Інгулець, яка є найбільшою правою притокою річки Дніпра, відсутні водозабори на зрошення та господарське – питне водопостачання. Початок скиду встановлено з урахуванням завершення вегетаційного сезону, а завершення скиду враховує початок проходження нерестового періоду.

Тож, в період скиду спеціалістами Державної екологічної інспекції у Миколаївській області здійснювався кризовий моніторинг стану р. Інгулець. Були відібрані проби поверхневої води (м. Снігурівка - за межами міста). За результатами вимірювань зафіксовано перевищення гранично – допустимої концентрації для водойм рибогосподарського використання хлоридів від 3,6 до 8,1 раз, сульфатів від 8 до 11,2 рази, сухого залишку від 3,4 до 6,4 рази, залізу загальному в 2,1 раз.

Після завершення скиду надлишків зворотних вод, з метою стабілізації гідрохімічного стану річки Інгулець буде виконана санітарна промивка русла (заміна забрудненої води на прісну), відповідно до спеціального регламенту промивки. Виконання цього заходу дасть можливість покращити екологічний стан річки на початку вегетаційного сезону.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group