Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

imgonline com ua Compressed wUETrgs6PtYClДо уваги читачів, надаємо результати проведених заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) із збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу у весняно-літній період 2018 року Харківщини.

Весна вже на порозі і перші квіти користуються величезним попитом. Первоцвіти безжалісно знищують, в наслідок чого на значних територіях, де колись їх було багато — вони зникли або зникають.

На території Харківщини зустрічаються проліска дволиста, цибуля ведмежа (черемша), тюльпан дібровний та інші.

В рамках проведення операції «Першоцвіт - 2018», 11 квітня 2018 року державними інспекторам з охорони навколишнього природного середовища Харківської області спільно з представниками правоохоронних органів та громадськості виявлено незаконну торгівлю ранньоквітучими рослинами, які занесені до Червоної книги України.

imgonline com ua Compressed uCDUvnMBeO

Всього було вилучено 191 пучок цибулі ведмежої (черемші) та 25 букетів проліски дволистої. Рослини було конфісковано та передано до Харківського зоопарку для підгодівлі тварин.

За збирання, збут, реалізацію та навіть пересадження ранньоквітучих рослин, передбачено притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів рослинного світу) та статтею 90 (накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого).

Хотілося б відмітити, що лише заборонами першоцвіти врятувати неможливо, кожну квітку не забезпечиш власним охоронцем.

Тому, Державна екологічна інспекція у Харківській області звертається до екологічної свідомості та вихованості громадян, законодавство буде діяти лише тоді, коли кожен громадянин шануватиме його і буде докладати максимум зусиль для збереження біорізноманіття!

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group