Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

ФотоЗинаШановні громадяни!

Щороку, у третю суботу квітня Україна святкує День довкілля - подію, що покликана поліпшити стан навколишнього природного середовища та звернути увагу громадськості на екологічні проблеми в нашій державі.

Цього дня проводяться заходи, спрямовані на озеленення та прибирання територій, очищення водойм, поглиблення знань з екології та шляхів розв’язання існуючих проблем.

Державна екологічна інспекція України закликає не чекати окремого дня для прибирання чи озеленення територій, а повсякчас покращувати екологічну ситуацію в країні власними силами, адже стан довкілля залежить від кожного з нас.

 

Просимо Вас бути особливо уважними під час відпочинку на природі: не залишати сміття, гасити багаття, слідкувати за чистотою водойм та спонукати до цього інших.

Нехай День довкілля стане для Вас ще одним сигналом до дії на благо нашої планети, адже всі разом ми здатні подолати чимало складних екологічних проблем!

Для довідки: День довкілля відзначається в Україні з 1999 року згідно з Указом Президента України «Про день довкілля» №855/98 від 06.08.1998

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group