Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

imgonline com ua Compressed BycSgntY4Jj6xВ рамках проведення операції «Першоцвіт 2018» державними інспекторами з охорони довкілля Вінницької області проведено заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) перевірки на території Барського та Жмеринського районів області.

Так, на території Барського району затримано 4 осіб, що разом зібрали 101 рослину черемші, чим завдали збитків державі на суму 3100 гривень. За незаконний збір червонокнижних рослин на порушників складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення та направлено їх на розгляд до Барського районного суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення осіб до адмінвідповідальності та відшкодування ними майнової шкоди.

imgonline com ua Compressed rZVk24EgMvihje

На території Жмеринського району інспекторами затримано порушника, який назбирав і черемші, і підсніжників. Загалом було вилучено 154 рослини та обраховано, що сума збитків внаслідок незаконного збору ранньоквітучих становить 9 548 гривень. Матеріали справи направлено до Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області для вирішення питання про притягнення порушника до адмінвідповідальності та відшкодування ним майнової шкоди.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group