Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

     imgonline com ua Compressed OlRVzogU6RJPДержавна екологічна інспекція у Закарпатській області провела планову перевірку ДП «Берегівське ЛГ». Під час заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що порушуючи вимоги ст. 5 Закону України «Про Червону книгу України» та ст. 27 Закону України «Про рослинний світ», ДП «Берегівське ЛГ» заготовляло деревину в період цвітіння Шафрану Гейфеля на території одного з лісництв.

   Держінспектори зафіксували і ряд порушень вимог Лісового кодексу України, зокрема: незаконні рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту, пошкодження та знищення лісових культур тощо.

Крім того, за результатами заходу державного нагляду (контролю) видано припис, притягнуто до адміністративної відповідальності 32 посадові особи лісогосподарства на загальну суму штрафів 4 896 гривень. Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008р. №665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу», проведено розрахунок збитків на загальну суму 35 552 гривні і порушникам буде виставлена претензія для добровільного відшкодування. 

       Згідно ч.5 ст.4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» виробництво (виготовлення) або реалізація продукції, виконання робіт, надання послуг суб’єктами господарювання можуть бути призупиненні виключно за рішенням суду. Тож, оскільки діяльність ДП «Берегівське ЛГ», яка пов’язана з заготівлею деревини в період цвітіння рослин, занесених до Червоної книги України, забороняється законом і підлягає безумовному зупиненню, Інспекцією готується позовна заява до Закарпатського окружного адміністративного суду щодо застосування заходу реагування шляхом тимчасової заборони (зупинення) діяльності ДП «Берегівське ЛГ» в частині заготівлі деревини на території Боржавського лісництва в період цвітіння Шафрану Гейфеля.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group