Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Так, тільки за сьогодні ми маємо два прикрих інциденти, що трапилися зі спеціалістами Держекоінспекцій під час виконання своїх службових обов’язків.

Як ми вже повідомляли на офіційному веб-сайті Держекоінспекції та на сторінці у «Facebook», на території Нацпарку «Білобережжя Святослава» на Кінбурзькій косі було упереджено порушення екологічного законодавства під час вивозу рибалками ФОП «Поліщук» водних біоресурсів автотранспортом.

Громадянин П., що всіляко намагався зашкодити виконанню державними та громадськими інспекторами своїх обов’язків, почав погрожувати їм, використовуючи зброю.

Ще один неприємний випадок стався під будівлею Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.

Двоє невідомих осіб підійшли до адміністративної будівлі Інспекції, що розташована за адресою: м. Одеса, 12-а лінія, 6 ст. Люстдорфської дороги, 22 та здійснили підпал автомобіля «HONDA ACCORD», яким користується очільник Інспекції Олександр Ставнійчук.

Матеріали обох справ будуть направлені до відповідних правоохоронних та судових органів.

Державна екологічна інспекція України закликає громадян бути свідомими та неухильно дотримуватись вимог природоохоронного законодавства задля збереження довкілля.

Погрожуючи та наражаючи на небезпеку захисників навколишнього природного середовища, «браконьєри» та інші порушники природоохоронного законодавства, можуть завдати невиправної шкоди.

Незважаючи на це, Державна екологічна інспекція має чіткі наміри продовжувати боротьбу з порушниками вимог природоохоронного законодавства.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group