Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

31 травня поточного року в приміщенні Державної екологічної інспекції у Житомирській області відповідно до Ухвали слідчого судді Корольовського районного суду (далі – Ухвала) від 30 травня 2018 року відповідно  до кримінального провадження № 120180600000000129 за ст. 368 ч. 3 Кримінального Кодексу України співробітниками Слідчого управління Головного управління національної поліції в Житомирській області  та Відділу по боротьбі з організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Житомирській області проведено обшук у кабінеті керівника відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території. 

Відповідно до зазначеної в Ухвалі інформації, службові особи Державної екологічної інспекції у Житомирській області за попередньою змовою групою осіб, повторно, систематично одержували неправомірну вигоду від посадових осіб Житомирської філії ТОВ «Всеукраїнська екологічна компанія» та інших суб’єктів господарської зовнішньоекономічної діяльності за вчинення в їх інтересах дій  з використанням, наданого їм службового становища.

В. о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігор Яковлєв заявив, що під час перевірки організації та забезпечення виконання покладених на Державну екологічну інспекцію у Житомирській області проведеної у 2017 році, було виявлено ряд порушень, на підставі яких до керівників Інспекції було застосовано дисциплінарні стягнення у вигляді доган, а у подальшому начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області звільнено з займаної посади. Матеріали перевірки було направлено до правоохоронних органів.

       «Державна екологічна інспекція України та її територіальні органи активно працюють над тим, аби державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища виконували посадові обов’язки, дотримуючись Конституції та законів України, а тим, хто не вважає за потрібне це робити – не місце серед осіб, на яких покладено виконання функції держави. Наразі Держекоінспекція проходить реорганізацію і буде докладено всіх зусиль на викорінення будь-яких корупційних схем і усунення корупційних ризиків у роботі», - резюмував Ігор Яковлєв.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group