Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Спеціалістами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства за зверненням Маломочульської сільської ради виявлено незаконну порубку дерев.

На території Маломочульської сільської ради Теплицького району в полезахисній лісовій смузі, яка розташована біля колишнього саду с. Мишарівка, інспекторами було виявлено незаконну порубку 133 дерев породи тополя різних діаметрів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008р. № 665 "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу" було обраховано, що сума збитків, завданих державі, становить 2 млн 370 тис. 546 гривень.

Так як на місці встановити осіб, що здійснили дане правопорушення, не вдалося, Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області направлено матеріали справи до Управління захисту економіки у Вінницькій області для реєстрації заяви про кримінальне правопорушення, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, реєстрації кримінального провадження та встановлення осіб, причетних до незаконної рубки.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group