Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

   Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області спільно з працівниками Управління захисту економіки у Чернівецькій області, Кіцманського відділу поліції Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області та землевпорядником Стрілець-Кутської сільської ради проведено перевірку земельної ділянки в урочищі «Ревнянська Хабалівка» (землі пайового фонду) на території Стрілецько-Кутської сільської ради Кіцманського району.

При натурному обстеженні земель виявлено місце (два котловани) самовільного видобування піщано-гравійної сировини. Загальна кількість самовільно видобутої піщано-гравійної сировини становить 1436,43   м.куб.

Вибірка здійснювалась не встановленими, на момент перевірки, особами, без відповідних дозвільних документів, що призвело до порушення права державної власності на надра та є порушенням вимог ст. 56 Кодексу України Про надра.

Загальна сума збитків, нанесених державі в результаті самовільного користування надрами становить 898 тис. 435 гривень.

Для подальшого реагування та встановлення винних осіб матеріалипо факту незаконного видобування піщано-гравійної сировинипередано до Кіцманського відділу поліції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group