Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

   Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області спільно з працівниками Управління захисту економіки у Чернівецькій області, Кіцманського відділу поліції Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області та землевпорядником Стрілець-Кутської сільської ради проведено перевірку земельної ділянки в урочищі «Ревнянська Хабалівка» (землі пайового фонду) на території Стрілецько-Кутської сільської ради Кіцманського району.

При натурному обстеженні земель виявлено місце (два котловани) самовільного видобування піщано-гравійної сировини. Загальна кількість самовільно видобутої піщано-гравійної сировини становить 1436,43   м.куб.

Вибірка здійснювалась не встановленими, на момент перевірки, особами, без відповідних дозвільних документів, що призвело до порушення права державної власності на надра та є порушенням вимог ст. 56 Кодексу України Про надра.

Загальна сума збитків, нанесених державі в результаті самовільного користування надрами становить 898 тис. 435 гривень.

Для подальшого реагування та встановлення винних осіб матеріалипо факту незаконного видобування піщано-гравійної сировинипередано до Кіцманського відділу поліції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group