Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Українська Гельсінська спілка з прав людини підготувала та видала публікацію «На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України», в якій визначено стан та проблемні питання захисту довкілля на сході України.

У своїй публікації Українська Гельсінська спілка з прав людини висловила вдячність за надану допомогу під час проведення дослідження, переданий авторам професійний досвід і знання, а також за щоденну копітку працю у сфері охорони природи на територіях, охоплених збройним конфліктом Анатолію Гацьку – начальнику Державної екологічної інспекції у Луганській області та Олександру Греку – начальнику відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів, рослинного і тваринного світу та біоресурсів.

Довідково: За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН щорічно 6 листопада відзначається Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Його мета – привернути увагу до екологічних наслідків війни і важливості відмови від безглуздо заподіяної шкоди екосистемам у прагненні досягти військових цілей.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group