Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Українська Гельсінська спілка з прав людини підготувала та видала публікацію «На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України», в якій визначено стан та проблемні питання захисту довкілля на сході України.

У своїй публікації Українська Гельсінська спілка з прав людини висловила вдячність за надану допомогу під час проведення дослідження, переданий авторам професійний досвід і знання, а також за щоденну копітку працю у сфері охорони природи на територіях, охоплених збройним конфліктом Анатолію Гацьку – начальнику Державної екологічної інспекції у Луганській області та Олександру Греку – начальнику відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів, рослинного і тваринного світу та біоресурсів.

Довідково: За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН щорічно 6 листопада відзначається Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Його мета – привернути увагу до екологічних наслідків війни і важливості відмови від безглуздо заподіяної шкоди екосистемам у прагненні досягти військових цілей.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group