Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

       У зв'язку з численними скаргами мешканців міста Херсона Державною екологічною інспекцією у Херсонській області спільно з департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної адміністрації, оперативно здійснено виїзд на можливе джерело смороду у місті.

 

         Причиною неприємного запаху в місті, можливо, є несанкціоновані місця розміщення курячого посліду на території Степанівської та Зеленівської сільрад.

         Як встановили державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області, порушником чинного природоохоронного законодавства та причиною смороду в місті є виробнича діяльність птахогосподарського підприємства ПАТ Агрохолдінг Авангард у с. Східне. На місці виявлено машину даного підприємства, яка займалася вивантаженням посліду на відкритий ґрунт в необробленому стані. На місце викликаний наряд поліції для вжиття заходів реагування. Спеціалістами інспекції відібрані проби землі для виявлення порушення, пред’явлення претензії і притягнення винних до відповідальності.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group