Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Результати перевірки діяльності Державної Азовської морської екологічної інспекції буде передано до дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Держекоінспекції.

 

Завершено перевірку діяльності Державної Азовської морської екологічної. Перевірку проводили представники центрального апарату Держекоінспекції та територіальних органів у період з 24 вересня по 28 вересня.

Вже готуються висновки за результатами перевірки до передачі на розгляд до дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Держекоінспекції.

На даний момент керівника Інспекції Азовського моря відсторонено від виконання своїх обов'язків. В.о. керівника цього  територіального органу призначено Олега Савицького, який раніше працював у Державній екологічній інспекції Черкаської області. 

Нагадаємо, підставою для проведення перевірки стали численні звернення жителів Маріуполя, а також звернення прокуратури Запорізької області та Генеральної прокуратури України щодо складної екологічної ситуації в місті і зокрема, бездіяльність Державної Азовської морської екологічної інспекції. Колегією Державної екологічної інспекції було ухвалено рішення провести перевірку результатів діяльності Інспекції Азовського моря та у разі виявлених порушень звернутися до дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Держекоінспекції для ухвалення подальших рішень на підставі отриманих висновків. 

Крім того, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 238 Кримінального кодексу України порушено кримінальне провадження.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group