Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

За результатами проведення круглого столу за участю Держекоінспекції України пропоную наступне:
1. При плануванні круглого столу запропонувати учасникам задати питання експерту заздалегідь. Подібні питання можно об'єднати. Питання виноситься на круглий стіл і експерт надає обгрунтовану відповідь з посиланням на нормативний документ. Відповідь заноситься до протоколу і тоді вже публікується в журналі. І тоді цей захід матиме практичний характер.
2. Пропоную запрошувати до участі в круглому столі представників обласних держекоінспекцій, або проводити круглі столи в областях за участю інспекторів обласних інспекцій і запрошувати одного чи двох представників Держекоінспекції України. Цим можна зебезпечити діалог між Держекоінспекцією України, її териториальними органами та підприємствами.
3. Пропоную приділити особливу увагу інформуванню підприємств щодо проведення круглих столів. Пропоную взаємодію з ТПП України.
4. Пропоную заздалегідь розробити регламент круглого столу та дотримуватись його. 
5. До раздаточного матеріалу додати перелік учасників круглого столу з телефоном та електронною поштою, для можливості подальшого спілкування між собою.
-- 
З повагою, Плющакова Ліна Анатоліївна,
Украинский Научный Институт Технической Экологии
 
1. Згідні, тоді при реєстрації на наступний круглий стіл ми будемо просити учасників  надсилати свої запитання. Якщо вони матимуть однакову тему - готуємо відповідь спецліста. І надаємо її для друку в журнал.
2. Хороша пропозиція. Але тоді конструктивно пропонуємо зробити так: в конкретній області проводити круглий стіл, але на ньому обговорюємо проблематику характерну для певного регіону - або частини східної України, південної, північної, центарльної чи західної.
3. Ми не проти взаємодії з ТПП, якщо є пропозиція з ким саме там з цього приводу розмовляти - надайте варіанти.
4. Якщо ці заходи матимуть систематичний характер, а ми так плануємо, то це має сенс. Ви зможете надати свій варіант регламенту? Ми можемо його колегіально обговорити.
5. Тут є перепони юридичного характеру, адже це персональна інформація і може бути надана лише за згодою людини. Але це можно обговорити на наступній зустрічі.
 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group