Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Статті

p4130075

 

На звернення до Державної екологічної інспекції України всеукраїнської громадської організації «Громада рибалок України» та на виконання операції «Нерест-2012» по збереженню водних живих ресурсів під час весняно-літньої заборони вилову риби Державною екологічною інспекцією у м. Києві було проведено рейдову перевірку на ринку «Рибалка» по виявленню збуту заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу.

       Продаж заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу під час нересту риби сприяє для порушників вимог природоохоронного законодавства незаконно отримувати великі прибутки від вилову водних живих ресурсів, а тваринному світу завдається значна шкода.

       До спільної перевірки були залучені, працівники Печерського РУГУ МВС України в місті Києві та громадські інспектори з охорони довкілля на території України.

       Під час перевірки було виявлено продажу заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу (сітки з жилки, ятері, вентеря, сітки-доріжки з резинками) в загальній кількості 246 штук.

       На порушників вимог природоохоронного законодавства складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 85-1. Заборонені знаряддя лову вилучені.

            Проведення заходів по незаконному виявленню збуту заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу дає позитивні результати по збереженню риби у водоймах України та попереджає випадки браконьєрства. 

{jant_lightgallery path=/16 w=100% h=700/}

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group