Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державна екологічна інспекції у Чернівецькій області на колегії 7 серпня поточного року підвела підсумки природоохоронної роботи за I півріччя 2015 року.

У роботі колегії взяли участь: начальник  Дністровсько-Прутського басейнового управління водними ресурсами Дзюба Я.М, директор Департаменту екології та туризму  Когутяк Я.М., Голова громадської ради Коняк М.П., Головний лісничий Чернівецької області Череватий Р.І., громадські інспектори з охорони довкілля, представники ЗМІ.

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника інспекції Робульця С.В.. щодо роботи Держекоінспекції за 1 півріччя 2015 року колегія відмітила, що роботу Інспекції визнати доброю. У ході виступу  було доведено до відому рішення колегії Держекоінспекції України від 21 липня 2015 року. Обговорено ряд важливих екологічних проблем, що є актуальними для Буковини, зокрема будівництво міні ГЕС на гірських річках області.

Головний лісничий Чернівецької області Череватий Р.І. зазначив, що 8 серпня відкривається сезон полювання та вніс пропозицію підготовки спільного плану заходів щодо проведення рейдових перевірок з метою недопущення браконьєрства на мисливських угіддях області. Дана пропозиція була внесена в рішення колегії.

Другим питанням на колегії, було розглянуто роботу зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2015 року. Заслухавши доповідь заступника начальника Інспекції Лугового І.П., колегія визнала роботу в даному напрямку - задовільною. Доповідач наголосив на суворому  дотриманні Окремого Доручення Голови  Держекоінспекції  України «Щодо належного та всебічного розгляду звернень фізичних осіб», а саме: забезпечувати протягом двох робочих днів опрацювання звернень громадян та копій відповідних матеріалів у відповідності рекомендацій Держекоінспекції України і після погодження з юридичним сектором своєчасно направляти їх до Держекоінспекції України для надання згоди щодо проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю).

Крім того, у ході колегії було заслухано керівників структурних підрозділів, які детально проінформували присутніх про проведений державний нагляд (контроль) у всіх сферах природокористування та наголошено на проблемних питаннях у кожній сфері охорони довкілля.

Не менш важливе питання було підняте на колегії щодо роботи громадських інспекторів з охорони довкілля. Заслухавши виступ першого заступника начальника Інспекції Собка М.С. щодо аналізу роботи громадських інспекторів з охорони довкілля, колегія вирішила роботу громадських інспекторів з охорони довкілля визнати незадовільною. Було прийнято рішення розробити план заходів проведення спільних перевірок по дотриманню вимог природоохоронного законодавства на території області громадськими інспекторами з охорони довкілля та державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища. Громадським інспектором Бірклє О.О. піднято питання щодо можливості проведення перевірок у нічний час, святкові і вихідні дні. У рішення колегії внесена дана пропозиція щодо її вирішення. Наступне засідання колегії Держекоінспекції у Чернівецькій області згідно плану роботи буде проведено в жовтні 2015 року.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group