В Житомирі виявлено знесилену рись

Сьогодні, 21 січня поточного року до Державної екологічної інспекції Поліського округу звернулись небайдужі громадяни, які повідомили, що на території Комунальної установи «Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради бачили поранену рись.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу відреагували негайно і спільно з працівниками Центру захисту тварин м. Житомира виїхали на територію вищезазначеного центру, де і було  виявлено   знесилену рись.

При візуальному огляді тварини встановлено пошкодження правої передньої кінцівки та прийнято рішення про огляд тварини  лікарем - ветеринаром. Рись доставили до спеціалістів ветеринарного факультету Житомирського агроекологічного університету, які надали кваліфіковану допомогу,  а також дійшли до  висновку,  що тварина довгий час утримувалась в домашніх умовах,  мала малорухливий спосіб життя, тому пристосуватись до існування в природних умовах їй буде важко.

Керівництвом Державної екологічної інспекції  Поліського округу  вирішено питання щодо розміщення тварини в Рівненському зоопарку. Після нетривалого відпочинку, рись буде доставлено в зоопарк.


 

Нагадуємо, що  за незаконне утримання диких та Червонокнижних тварин передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.  

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці