Фахівці Держекоінспекції проходять підвищення кваліфікації у галузі ринкового нагляду

Навчальний інтенсив для інспекторів ДЕІ спільно з ДСНС, Держпраці, НМУ ім. Богомольця, Національним авіаційним університетом, Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління і  Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства охопить всі напрямки контролю та якості нафтопродуктів.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Так, впродовж цього інтенсиву інспектори вивчатимуть, як користуватись системою інформування про небезпечну продукцію.

«Зокрема, значна частина курсу буде присвячена вивченню електронної системи оперативного інформування про продукцію, що становить ризик. З наступного року ДЕІ розпочне повноцінну роботу з нею, а наразі система працює в тестовому режимі, з навчальною метою для працівників ДЕІ», - зазначив Андрій Мальований.

Він, зокрема, нагадав, що ДЕІ має повноваження на ринковий нагляд за деякими видами нафтопродуктів.

«Держекоінспекція здійснює контроль якості нафтопродуктів.

Йдеться про процедуру ринкового нагляду (здійснюється згідно з постановою КМУ від 28.12.2016) за бензином, дизельним, судновим та котельним паливом.

ДЕІ виконує документальну перевірку продукції, тобто, відповідність паспортів якості пального технічним вимогам», - зазначив Андрій Мальований.

Здійснення цієї процедури потрібне для контролю якості та безпечності пального.

«Кваліфікована робота наших інспекторів дозволяє виявляти відхилення в характеристиках пального та виносити приписи про їх ліквідацію. Відповідно, цим ДЕІ контролює безпеку пального для кінцевого споживача.
Так, впродовж 3 кварталів 2020 року в рамках ринкового нагляду Держекоінспекція винесла 166 постанов про застосування адміністративно-господарських санкцій на суму близько 5,2 мільйона гривень. Загалом проведено 634 перевірки на АЗС та автогазозаправних станціях по всій Україні», - додав Андрій Мальований.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці