Держекоінспекція розрахувала понад 7 мільйонів гривень збитків за порушення, здійснені Кагарлицьким КП «Міськрембудсервіс»

Держекоінспекція здійснила позапланову перевірку Кагарлицького комунального підприємства «Міськрембудсервіс», під час якої виявила невиконання низки приписів в частині поводження з відходами. Збитки, завдані порушеннями довкіллю, становлять понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Держекоінспекція Столичного округу здійснила позапланову перевірку цього суб’єкта господарювання. За її результатами виявлено не виконання приписів ДЕІ впродовж 2020 року, а саме:

  • захоронення твердих побутових відходів на полігоні з порушенням правил експлуатації сміттєзвалищ;
  • не проводиться ущільнення відходів та вкриття їх ізолюючим матеріалом для запобігання загорянню;
  • відсутні речові права на земельну ділянку під розміщення сміттєзвалища;
  • не здійснюється моніторинг впливу звалища на довкілля;
  • не розроблена проектно-технічна документація на полігон;
  • не зареєстровано і не затверджено паспорт місця видалення відходів, який підприємства повинні вести згідно з постановою Кабінету Міністрів № 1216 (від 03.06.1998)», - зазначив Андрій Мальований.

За виявлені порушення Держекоінспекція розрахувала та пред’явила претензію КП «Міськрембудсервіс» про відшкодування збитків на суму 7 077 023 гривень. Голова ДЕІ підкреслив, що у разі відмови підприємства добровільно сплачувати ці кошти, Держекоінспекція звертатиметься до суду.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці