Дежекоінспекція склала 500 адмінпротоколів за порушення природоохоронного законодавства протягом минулого тижня

В період з 15 по 21 січня територіальні органи Держекоінспекції здійснили 445 перевірок та склали 500 протоколів про виявлені адміністративні порушення.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«З 15 по 21 січня ДЕІ провела 445 перевірок на 189 об'єктах державного нагляду. За їх результатами складено 500 протоколів про адміністративні правопорушення. Шкода, завдана довкіллю внаслідок недотримання природоохоронного законодавства, склала 104,6 мільйона гривень», - проінформував Андрій Мальований.

Протягом тижня було виявлено два випадки викидів забруднюючих речовин у повітря за відсутності дозволу.

«Найрезонанснішим випадком за цей період стало нарахування понад 100 мільйонів гривень збитків за викиди забруднюючих речовин без дозволу на ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», що на Рівненщині. Претензія про відшкодування повної суми вже направлена підприємству.

1,7 мільйона гривень збитків було нараховано підприємству ТОВ «Украгро-Полісся» у Житомирській області. На ньому викиди в атмосферу також здійснювались без дозвільних документів», - зазначив Андрій Мальований.

Також протягом тижня інспектори зафіксували два факти незаконної вирубки дерев на Вінниччині, збитки від яких склали понад 1 мільйон гривень.

«503 тисячі гривень повинне сплатити держпідприємство «Барський райагроліс» та майже 558 тисяч гривень - Служба автомобільних доріг у Вінницькій області. Матеріали, складені після виявлення обох порушень, вже направлені до Управління СБУ у Вінницькій області для прийняття рішення про відкриття кримінального провадження», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці