Голова Держекоінспекції провів прийом громадян в Офісі у Кривому Розі

Під час прийому громадян в Офісі Державної екологічної інспекції у Кривому Розі підняли тему будівництва хвостосховища «ІІІ карта» на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та майбутню перевірку підприємства ДЕІ.

Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

«Промислові підприємства, які забруднюють довкілля, вже протягом багатьох років є найбільшим "болем" містян, тож сьогодні зосередились на обговоренні цієї проблеми.

Зокрема, підняли питання про будівництво хвостосховища «ІІІ карта», на якому ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує здійснювати складування та захоронення виробничих відходів», - розповів Андрій Мальований.

Він зазначив, що торік Держекоінспекція перевіряла дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо будівництва цього об’єкту.

«Підприємство (згідно з результатами аналізу оцінки впливу на довкілля) було зобов’язане розробити додаткову ОВД, щоб встановити дію хвостосховища на навколишнє природне середовище. Однак ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжувало здійснювати будівництво, не надавши цей документ», - підкреслив Андрій Мальований.

За словами посадовця, Офіс Держекоінспекції у Кривому Розі найближчим часом планує проведення перевірки цього підприємства, зокрема, і в частині будівництва хвостосховища.

Він також нагадав, що за наявності скарг щодо промислових підприємств, громадянам необхідно готувати звернення до ДЕІ.

Особистий прийом громадян у Кривому Розі проводиться щотижня. Запис за номером: +38 (097) 336-28-41.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці