Контроль за екологією Чорного моря посилено: Держекоінспекція готує низку перевірок

Інспекція Південно-Західного округу спільно з Миколаївською ОДА проведуть природоохоронні заходи у прибережно-захисній смузі Чорного моря, щоб перевірити дотримання вимог законодавства.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«Так, місцева влада планує залучити додаткову техніку та оснащення, необхідне під час проведення перевірок.
Особливу увагу під час заходів контролю буде зосереджено на дотриманні вимог скиду стічних вод та поводженні з відходами», - зазначив Андрій Мальований.

Складовою такої комплексної перевірки буде і контроль за дотриманням природоохоронного законодавства в акваторії Чорного моря. В першу чергу ДЕІ проконтролює власників суден, що швартуються в портах.

«Наразі ми проводимо закупівлю дронів, використання яких дозволить виявляти порушення з повітря. ДЕІ вже застосовує практику фіксації розливу нафтопродуктів, вирубки дерев та виявлення незаконних сміттєзвалищ за допомогою супутникових знімків у рамках меморандуму з Національним центром управління та випробувань космічних засобів. Власні дрони нададуть можливість робити це оперативніше», - додав Андрій Мальований.

Також під час робочої поїздки до Миколаєва Голова Держекоінспекції представив першого заступника начальника Південно-Західного округу Державної екологічної інспекції. Цю посаду обійняв Владислав Мартиченко.

«У конкурсному відборі він показав себе кваліфікованим фахівцем, здатним впоратись зі складними викликами, що кожного дня виникають у роботі інспекції», - підкреслив Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці