Держекоінспекція проводитиме спільні перевірки з місцевою владою Одещини

Сьогодні Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований під час візиту до Одеси провів зустріч з мером Одеси Генадієм Трухановим та головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким.

Голова ДЕІ разом з представниками місцевої влади обговорили найбільш болючі екологічні проблеми міста й області, зокрема, зневоднення та засмічення Куяльницького лиману і території, прилеглої до Хаджибейської дамби.

«Спільно з головою Одеської ОДА та міської ради домовились про спільні заходи природоохоронного контролю із залученням обладнання та устаткування, які має на балансі місцева влада. Зокрема, проконтролюємо підприємства, які розташовані поблизу Куяльницького лиману, на дотримання нормативів щодо скиду зворотних вод, а також в частині поводження з відходами», - розповів Андрій Мальований.

Він також додав, що ДЕІ планує перевірку полігону «Дальницькі кар'єри».

«Під час минулого заходу контролю там було виявлено близько 30 порушень природоохоронного законодавства. Цьогоріч полігон оснастили новою станцією дегазації, але сподіваюсь, підприємство і надалі модернізуватиметься», - наголосив голова ДЕІ.

Крім того, під час зустрічі підняли проблему незаконного видобування корисних копалин на території області – піску, граніту, гравію тощо.

Очільник відомства пообіцяв посилити природоохоронний контроль у цій сфері шляхом перевірок найбільших видобувних підприємств.

«Про результати всіх заходів обов'язково повідомлятиму громадськість», - підкреслив Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці