Держекоінспекція підписала меморандум про співпрацю з АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ)

Держекоінспекція братиме участь в екологічній модернізації агропромислових підприємств України, надаючи експертну допомогу щодо вимог природоохоронного законодавства.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«Держекоінспекція розпочинає участь у екологізації агропромислового комплексу України!

Сьогодні для цього зроблено ще один важливий крок - підписано Меморандум про співпрацю між ДЕІ та АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ).

В рамках співробітництва ДЕІ надаватиме експертну допомогу щодо ефективної модернізації потужностей підприємства, а також проводитиме консультації для аграріїв щодо природоохоронних вимог до виробництва. Це дозволить впровадити технології безпечної для довкілля виробничої діяльності та забезпечити дотримання вимог екологічного законодавства», - пояснив Андрій Мальований.

За словами посадовця, превенція правопорушень у сфері довкілля - одна з найважливіших функцій Держекоінспекції.

«Саме таким чином має працювати екологічний контроль - не допускати шкоди довкіллю шляхом проведення превентивних заходів. Сподіваюсь, що ми зможемо налагодити співпрацю і з іншими учасниками агропромислового ринку, щоб забезпечити його екологізацію згідно з вимогами ЄС та Європейського зеленого курсу!», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці