Держекоінспекція спільно з правоохоронними органами посилить протидію екологічній злочинності

Керівництво Держекоінспекції взяло участь у нараді з правоохоронними органами під головуванням генерального прокурора України, під час якої було прийнято низку рішень, які дозволять збільшити відсоток розслідуваних екологічних злочинів.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«За результатами наради було прийнято рішення про розробку нормативно-правового акту щодо порядку взаємодії ДЕІ між органами прокуратури, досудового розслідування, Державної екологічної інспекції України, Державного агентства рибного господарства України, Державного агентства лісових ресурсів України, експертними установами Міністерства юстиції України під час виявлення та досудового розслідування кримінальних правопорушень проти довкілля. Це дасть змогу налагодити оперативну співпрацю та обмін інформацією щодо виявлених екологічних порушень», - зазначив Андрій Мальований.

Посадовець додав, що Держекоінспекція спільно з правоохоронними органами також має провести взаємні звірки щодо направлених у 2019 – 2021 роках матеріалів про виявлення кримінальних правопорушень проти довкілля. Це дозволить виявити нерозкриті злочини та забезпечити подальше їх розслідування.

«На невідкладному посиленні боротьби з природоохоронними правопорушеннями наголосив і Президент України Володимр Зеленський. Він підкреслив, що хоче бачити результат у розслідуванні екологічних злочинів, а саме - притягнення порушників до відповідальності», - наголосив Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці