Держекоінспекція перевірила умови утримання бурого ведмедя у відпочинковому комплексі у Косові

Під час позапланової перевірки відпочинкового комплексу «Байка» у місті Косів Держекоінспекція виявила, що бурий ведмідь, який знаходиться на території комплексу, утримується з порушенням природоохоронних вимог.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«Умови утримання тварини не відповідають Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі, або напіввільних умовах (наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 30.09.2010 № 429). За вказаним порядком вольєр повинен бути площею не менше 200 квадратних метрів з висотою стелі не менше 4 метрів.

Інспектори надали припис відпочинковому комплексу привести умови утримання ведмедя до чинного законодавства. У разі невиконання припису протягом місяця Держекоінспекція вилучить тварину, яка буде передана до спеціалізованого центру», - розповів Андрій Мальований.

Він також підкреслив, що згідно із висновком фахівців ведмідь здоровий та перебуває у хорошому фізичному стані. Також посадові особи комплексу надали паспорт на тварину та документи, що підтверджують щорічне ветеринарне обстеження.

«Загалом протягом минулого року ДЕІ склала 1811 протоколів про адміністративні порушення в частині охорони тваринного світу. Серед них – недотримання вимог утримання тварин у неволі. Велику кількість особин, які проживали в неналежних умовах, фахівці Держекоінспекції перевезли до притулків та спеціалізованих центрів, де зараз про них дбають спеціалісти», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці