Держекоінспекція пред’явила порушникам майже 68 мільйонів гривень збитків за тиждень

В період з 26 березня по 2 квітня Держекоінспекція пред’явила майже 68 мільйонів гривень збитків порушникам природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

«Протягом тижня терорганами ДЕІ проведено 1077 перевірок та складено 1031 протоколів про адміністративні правопорушення. Розмір відшкодування, пред’явлений суб’єктам господарювання, склав 67 мільйонів 966 тисяч гривень», - йдеться у новині.

У Держекоінспекції також навели приклади найбільш резонансних порушень.

«Найбільшу суму збитків – 56,7 мільйона гривень, зобов’язані сплатити посадові особи НПП «Нижньодніпровський» за вилов водних живих ресурсів з перевищенням встановлених лімітів на території природно-заповідного фонду. Матеріали справи передано до Управління СБУ та прокуратури Херсонської області.

Ще 8,1 мільйона гривень збитків пред’явлено ПАТ «СКФ Україна» у Волинській області за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу. У разі несплати цих коштів у добровільному порядку ДЕІ буде стягувати їх з підприємства через суд», - зазначається у повідомленні.

Також майже по 1 мільйону гривень збитків пред’явлено за порушення суб'єктам господарювання у Львівській області. Це самовільне використання водних ресурсів без дозволу на КП «Оброшин» та незаконна зрізка 264 дерев різних порід Миколаївським ДЛГП «Галсільліс». З виявленими фактами працюватимуть правоохоронні органи.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці