В Офісі Держекоінспекції у Кривому Розі провели конкурси на зайняття вакантних посад

Офіс Держекоінспекції у Кривому Розі продовжує набір фахівців. Наразі проводяться конкурси на заняття шести вакантних посад. Загалом документи на участь подали 18 кандидатів.

Про це повідомила пресслужба Деравної екологічної інспекції України.

«За результатами першого етапу конкурсу (тестування) 10 кандидатів, що набрали найвищий бал, були допущенi до наступного етапу конкурсу - спiвбесiди. Під час неї конкурсна комiсiя дала можливiсть кандидатам продемонструвати свої знання спецiального законодавства в сферi захисту довкiлля, цифрової грамотностi, а також особистi якостi та вмiння працювати в командi», - йдеться у повідомленні.

За результатами співбесід та складених загальних рейтингів буде прийматись рішення стосовно проведення співбесід з головою Держекоінспекції та визначення переможців.

«Нагадаємо, що підбір висококваліфікованих спеціалістів є пріоритетним завданням для формування потужного кадрового складу. Тому розраховуємо, що до команди Державної екологічної інспекції України приєднаються справжні професіонали.
Між тим, варто наголосити, що конкурс проводився із дотриманням всіх обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - додають у пресслужбі.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці