Фахівці Держекоінспекції взяли участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу «Зелена хвиля екочитання»

Представники Держекоінспекції під час Всеукраїнського семінару-тренінгу «Зелена хвиля екочитання» ознайомились з сучасними освітніми програмами, методами та можливостями для ефективної просвітницької діяльності, а також поділитися власним досвідом комунікаційної роботи.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

На заході окрему увагу було приділено екологічній освіті дітей. Саме в дитинстві формується світогляд людини, тож дуже важливо виховувати екологічно свідоме покоління.

Проте наразі освіта у сфері захисту довкілля в Україні розвинута недостатньо. Як результат - за словами першого заступника голови Державної екологічної інспекції Дмитра Заруби ДЕІ щороку фіксує величезну кількість кричущих порушень проти природи. Так, протягом 2020 року ДЕІ розрахувала 2,1 мільярда гривень збитків, завданих довкіллю. До адміністративної відповідальності за шкоду навколишньому середовищу Держекоінспекція притягнула майже 30 тисяч осіб. Це фізичні особи та посадові особи підприємств.

Щоб знизити рівень екологічної злочинності у майбутньому, вже зараз необхідно забезпечувати розвиток та впровадження успішних методів екологічної освіти в навчальних закладах та просвіти серед населення.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці