Держекоінспекція виявила незаконний вилов риби на Кременчуцькому водосховищі в межах ПЗФ

Держекоінспекція під час рейду в межах регіонального ландшафтного парку «Світловодський» у Кіровоградській області зафіксувала вилов риби без лімітів, які видаються для територій ПЗФ, та дозволів місцевих рад. Це є грубим порушенням закону «Про природно-заповідний фонд України».

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Звертаю увагу, що дозвіл на спеціальне використання водних ресурсів не поширюється на території ПЗФ. Для цього необхідно, окрім спеціального дозвільного документу, забезпечувати затвердження лімітів – кількості біоресурсів, які можна добувати. У разі відсутності цих документів рибальство та полювання у заповідниках є незаконним і може каратися згідно з Кримінальним кодексом», - зазначив Андрій Мальований.

Наразі Держекоінспекція, а саме Управління державного екологічного нагляду (контролю) біоресурсів, проводить природоохоронні рейди на території всієї України.

«Під час таких заходів перевіряємо заповідні та лісові території, виявляючи порушення у сфері рибних біоресурсів, лісокористування, рослинного та тваринного світу, а також раціонального використання водних ресурсів», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці