У Держекоінспекції з’являться цифрові інструменти громадського контролю

Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба підписав Меморандум про співпрацю між Держекоінспекцією та агенцією «Е-Екологія», в рамках якого установи співпрацюватимуть над розробкою цифрових механізмів громадського контролю.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Цифрова агенція «Е-Екологія» займається створенням програмних продуктів для смартфонів та ПК, а також сайти, використовуючи власну запатентовану модель побудови інформаційно-комунікаційних інфраструктур.

Тож в ході співробітництва планується реалізація таких завдань:
- запровадження цифрових механізмів громадського контролю у роботі Держекоінспекції, вдосконалення проекту ecoukraine.org;
- надання консультацій щодо розробки цифрових проектів, зокрема, щодо створення електронної системи «Кабінет екологічного інспектора»;
- розробка змін до законодавства в частині цифровізації роботи ДЕІ.

В свою чергу, Держекоінспекція забезпечує організацію роботи громадських інспекторів з використанням інстументів, створених в рамках співробітництва. Їх застосування дозволить забезпечити оперативне реагування на порушення природоохоронного законодавства, забезпечувати їх розслідування, притягнення порушників до відповідальності та розв’язання.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці