Тероргани Держекоінспекції розрахували майже 20 мільйонів гривень збитків протягом минулого тижня

Майже 20 мільйонів гривень збитків розрахували тероргани Держекоінспекції за порушення природоохоронного законодавства в період з 23 по 30 липня.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

За тиждень інспектори провели 885 перевірок та склали 955 протоколів про адміністративні правопорушення.

Найбільше збитків українському довкіллю завдала суцільна рубка дерев у Вінницькій області на підставі лісорубного квитка, виданого з порушенням. Вирубка була здійснена на території Ялтушківської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НАН України та завдала шкоди на суму майже 2 мільйони гривень. Матеріали направлено до Вінницької окружної прокуратури.

Ще півтора мільйона гривень збитків розрахувала Держекоінспекція за незаконне вирубування дерев у захисній лісосмузі в урочищі «Первомайське» в Кіровоградській області. Громадянину, який здійснив порушення, пред’явлено цю суму для добровільного відшкодування.

Також резонансне порушення виявлено у Херсонській області у Джарилгацькій затоці Чорного моря, де був здійснений вилов водних біоресурсів креветковими ятерами. Це знаряддя заборонено правилами любительського та спортивного рибальства. Збитки від незаконного лову склали 1,4 мільйона гривень, а матеріали справи направлено до Скадовського районного суду Херсонської області.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці