Фахівці Офісу Держекоінспекції у Кривому Розі розпочали позапланову перевірку Гречаноподівської ОТГ

Фахівці Офісу Держекоінспекції у Кривому Розі розпочали позапланову перевірку Гречаноподівської ОТГ на підставі колективного звернення мешканців села Свистунове. Звернення було передане під час особистого прийому громадян у Кривому Розі.

Про це заявив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«Територія населених пунктів Гречаноподівської ОТГ знаходиться в зоні фактичного та потенційного впливу промислових об’єктів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Це існуючі відвали та місця видалення відходів, а також території, де планується будівництво нового хвостосховища «ІІІ карта», - наголосив голова ДЕІ.

Посадовець зазначив, що за результатами перевірок Держекоінспекції в березні-квітні поточного року підприємству було надано припис щодо недопущення проведення будівельних робіт на цьому об’єкті, а також нараховані збитки за незаконне пошкодження та знищення зелених насаджень.

«У фокусі уваги інспекторів будуть питання реалізації заходів місцевої екологічної програми, поводження з твердими побутовими відходами, охорони та раціонального використання земель. Адже об’єктом перевірки визначено дотримання законодавства самим органом місцевого самоврядування при реалізації делегованих повноважень у екологічній сфері», - додав Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці