Фахівці Держекоінспекції провели перші рейди по виявленню випадків браконьєрства

Фахівці центрального апарату управління державного екологічного нагляду (контролю) біоресурсів Держекоінспекції 7 та 8 серпня 2021 року провели рейди спільно із колегами Столичного округу та інспекції Чернігівської області щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Адже на вихідних розпочався мисливський сезону 2021-2022 рр. Традиційно він стартував із полювання на пернату дичину.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Так, за результатами рейду інспекторами було складено 7 протоколів на порушників згідно КУпАП статті 85 ч 1, а саме: полювання без дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин.

Нагадаємо, дані порушення тягнуть за собою штрафні санкції для громадян у розмірі 1020 грн, для посадових осіб - 1530 грн, за повторне порушення 2040 грн та 2550 грн відповідно.

Варто зазначити, що протягом 2020 року Держекоінспекцією у сфері тваринного світу було складено більш ніж 1800 протоколів та розраховано майже 4 млн. грн збитків, завданих довкіллю.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці