Держекоінспекція продовжує планову перевірку ПрАТ «Північний ГЗК»

Держекоінспекція здійснює планову перевірку ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», який очолює список підприємств з найбільшим обсягом генерації відходів у рейтингу ТОП-100 найбільших забруднювачів довкілля.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Він зазначив, що щороку на підприємстві утворюються десятки мільйонів тонн промислових відходів, тож їх правильна утилізація має важливе значення для стану довкілля всієї Дніпропетровської області.

«Під час планової перевірки яка розпочалась цього тижня Держекоінспекцією будуть розглянуті питання дотримання підприємством природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами, забруднення атмосферного повітря, надрокористування, водокористування», - зазначив Андрій Мальований.

За словами посадовця, на підприємстві тривають заходи із модернізації промислових потужностей.

«Наразі вже встановлено 5 нових електрофільтрів. До кінця року планують добудувати шостий. Під час візиту на підприємство відвідав рудозбагачувальну фабрику, де нещодавно завершена модернізація технологічної секції, а також кар'єр Першотравневий. Сподіваюсь, що ці заходи дозволять досягнути зниження рівня викидів у відповідності не тільки з українськими, а і з європейськими нормами, а також, що модернізація підприємства продовжуватиметься і далі», - зауважив Андрій Мальований.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці