Фахівці Офісу ДЕІ у Кривому Розі виявили чисельні порушення на Північному ГЗК

ПрАТ «Північний ГЗК» порушує порядок здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, не додержується вимог дозволу на викиди, порушує правила експлуатації водогосподарських споруд.

Про результати планової перевірки підприємства розповів голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

«При обстеженні території виробничих підрозділів ПрАТ «Північний ГЗК» встановлено факт не роздільного зберігання відходів різного морфологічного складу.

За результатами інспекційного інструментально - лабораторного контролю, зафіксовано перевищення дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин, які є основними джерелами викидів, встановлених відповідним дозволом», - зазначив Андрій Мальований.

Також інспектори зафіксували, що на підприємстві не дотримано режиму роботи гідротехнічних споруд хвостосховища і не вжито достатніх заходів, щодо попередження негативного впливу на навколишнє середовище.

А згідно з результатами контролю замірювання фактична відмітка води та хвостів у аварійних ємностях свідчить про критичний рівень її заповнення.

Посадовець додав, що перевіркою встановлені факти засмічення земельної ділянки відходами брухту вогнетривів, деревини, пакувальної тари, відходів теплоїзоляції.

Фахівцями Держекоінспекції надано припис щодо усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства. Посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. За окремими видами порушень проводяться розрахунки збитків.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці