За тиждень Держекоінспекція розрахувала понад 470 мільйонів гривень збитків за екологічні порушення

Більше 470 мільйонів гривень збитків розраховано Держекоінспекцією протягом минулого тижня

Тероргани Держекоінспекції з 10 по 16 вересня розрахували збитків на суму понад 470 мільйонів гривень. В цей період було проведено 827 перевірок та складено 862 протоколи про адміністративні правопорушення. 

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України. 

Найбільше збитків було розраховано за засмічення земельної ділянки шламом агломераційних цехів на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Підприємству пред’явлено претензію на відшкодування 456,7 мільйона гривень. 

Ще одне резонансне порушення на території Дніпропетровської області - використання громадянином земельних ділянок не за цільовим призначенням та зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу. За це порушнику пред’явлено претензію на суму 3,2 мільйона гривень.

3,5 мільйона гривень збитків завдано внаслідок незаконного добування піщано-гравійної суміші невстановленими особами, поблизу с. Неданчичі Любецької селищної ради Чернігівського району. Матеріали направлено до Чернігівської окружної прокуратури. 

А інспекцією Столичного округу проведено розрахунок збитків 

КП «Броваритепловодоенергія» на суму 3,4 мільйона гривень за скид стічних вод з перевищенням встановлених у дозволі на спецводокористування нормативів гранично допустимих скидів.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці