Фахівці Офісу ДЕІ у Кривоуму Розі взяли участь у засіданні постійної комісії Криворізької міськради з питань екології та природних ресурсів

Начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення ДЕІ Олександр Скакальський взяв участь у засіданні постійної комісії Криворізької міськради з питань екології та природних ресурсів. Посадовець проінформував депутатів про результати перевірок деяких підприємств-забруднювачів.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції.

За перше півріччя поточного року на промислових об’єктах Кривого Рогу виявлені численні порушення природоохоронного законодавства України у сфері: 

- охорони атмосферного повітря,

- охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів, 

- використання та охорони земель.

Так, за результатами позапланового заходу державного контролю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведено розрахунок розміру збитків заподіяних довкіллю на суму 450 млн. грн. 

ПрАТ «Центральний ГЗК» нараховано збитки, заподіяні державі внаслідок засмічення земельної ділянки, на суму 3 млн. грн.

За засмічення земельної ділянки ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування заподіяних державі збитків на суму понад 415 тис. грн.

Наразі у місті також проводяться перевірки за зверненнями громадян ТОВ «Рудомайн» та ТОВ «Українська гірничодобувна компанія». Держекоінспекція контролює, чи здійснюються під час технологічних процесів на підприємстві заходи із пилопридушення.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці