Понад 15 мільйонів гривень збитків розраховано Держекоінспекцією за минулий тиждень

В період з 17 по 23 вересня Держекоінспекція розрахувала збитків за шкоду довкіллю на загальну суму понад 15 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Минулого тижня інспектори ДЕІ провели 841 перевірку, за результатами яких склали 1022 протоколи про адміністративні правопорушення.

Найрезонансніше порушення було виявлено у Миколаївській області. Інспекцією Південно-Західного округу проведено розрахунок збитків на суму 9,7 мільйона гривень за засмічення земельної ділянки будівельними та побутовими відходами. Щоб встановити особи порушників, матеріали перевірки було спрямовано до відділення поліції № 4 Миколаївського РУП ГУНП.

Ще 3,4 мільйона гривень збитків було пред’явлено КП «Броваритепловодоенергія» за здійснення скиду стічних вод до водного об’єкта з перевищенням встановлених у дозволі на спецводокористування нормативів гранично допустимих скидів.

Також ДЕІ виявила незаконне добування піщано-гравійної суміші у Чернігівській області, що завдало збитків довкіллю на суму 1,4 мільйона гривень. Матеріали направлено до Прилуцької місцевої прокуратури.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці