Фахівці Офісу ДЕІ у Кривому Розі провели виїзний прийом громадян

За ініціативою Офісу Держекоінспекції у Кривому Розі відбулася виїзна зустріч начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення ДЕІ Олександра Скакальського з мешканцями, які проживають у зоні впливу кар’єру «Південний», що експлуатується ТОВ «Рудомайн».

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції.

Жителі центральної частини міста скаржаться на інтенсивне запилення, постійний рух важкої техніки, регулярні вибухи в кар’єрі.

Наразі Держекоінспекцією проводяться позапланові перевірки ТОВ «Рудомайн» і ТОВ «Українська гірничодобувна компанія», які розпочалися на початку цього тижня. Обидва підприємства поєднані єдиним технологічним циклом, бо здійснюють видобуток руди у кар’єрах, розташованих поряд.

Інспектори перевіряють виконання підприємством заходів з пилопридушення під час проведення масових вибухів та руху технологічного автотранспорту.

Після закінчення перевірки, у разі встановлення порушень на підприємствах, Держекоінспекція підготує звернення до дозвільних органів з ініціативою про анулювання виданих дозволів, а також звернеться до органу місцевого самоврядування щодо вжиття відповідних заходів реагування.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці