Голова Держекоінспекції розповів про результати перевірки ТОВ «Рудомайн»

Голова Держекоінспекції Андрій Мальований провів робочу зустріч онлайн з народним депутатом Оленою Криворучкіною, під час якої обговорили екологічні проблеми Кривбасу, зокрема, проведення позапланової перевірки ТОВ «Рудомайн», що нещодавно була завершена ДЕІ.

Про хід зустрічі голова ДЕІ розповів на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що на підприємстві виявили порушення екологічного законодавства, серед яких:

  • невиконання умов висновку ОВД в частині проведення вибухових робіт;
  • невідповідність матеріалів інвентаризації викидів забруднюючих речовин та дозволу на викиди в атмосферне повітря фактичному стану на підприємстві;
  • нездійснення заходів щодо зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин, в тому числі передбачених міською екологічною програмою;
  • неподання документів для взяття на державний облік об'єкта, який чинить або може чинити шкідливий вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря.

«Держекоінспекція підготувала припис ТОВ «Рудомайн» щодо розробки до кінця року програми заходів з моніторингу розповсюдження пилу після вибухів на кар’єрі з урахуванням їх потужності, а також напрямку вітру. Таким чином, підприємство зможе прогнозувати напрямок поширення забруднюючих речовин та застосовувати додаткові заходи із пилопридушення», - зауважив Андрій Мальований.

Посадовець додав, що разом із цим, за рахунок перевірки інших підприємств-забруднювачів ДЕІ намагатиметься з’ясувати всі джерела генерації пилу та інших видів забруднення, що чинять вплив на мешканців прилеглих до промислових об’єктів в центральній частині міста Кривого Рогу.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці